statystyki szczegółowe

Aktualności

Cenny remis

• autor: Nani_19, 2015-04-19 21:17

W dniu dzisiejszym nasza drużyna Seniorów podejmowała na swoim boisku ligowego sąsiada z tabeli - zespół Pogranicza Kuźnica Białostocka. Derby powiatu zakończyły się remisem 1:1. Być może losy spotkania potoczyłyby się inaczej, gdyby nasza drużyna wykorzystała rzut karny za zagranie ręką w polu karnym przez Przeciwnika, który mieliśmy w 2 minucie. Był on konsekwencją dobrej gry naszego zespołu i ataków na bramkę Kuźnicy. Taki stan rzeczy utrzymywał się do 30 minuty, która okazała się kluczowa. Po faulu naszego Obrońcy Sędzia pokazał czerwoną kartkę i od tego momentu graliśmy w osłabieniu. Zespół pokazał jednak charakter i pomimo straconej w 61 minucie bramki zdołał się podnieść i po ładnej akcji Przemka Czeremchy i precyzyjnym strzale wracającego do zespołu po kontuzji Marcina Pietrzyckiego wyrównaliśmy. W kontekście gry w osłabieniu ten remis można rozpatrywać w kategorii zwycięstwa.

A oto co po meczu dla portalu iSokolka.eu powiedział nasz Trener:

- Można powiedzieć, że dla nas wynik końcowy jest korzystny, bowiem od 30 minuty spotkania graliśmy w dziesiątkę po tym, jak czerwoną kartkę ujrzał jeden z naszych obrońców - mówi Mariusz Łapiński z Sudovii Szudziałowo. - W drugiej minucie spotkania nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Obie bramki padły w drugiej części meczu. Najpierw do naszej siatki trafili goście. Na szczęście podnieśliśmy się i zremisowaliśmy. Wydaje się, że remis to sprawiedliwy wynik.

Sudovia Szudziałowo - Pogranicze Kuźnica 1:1 (0:0)

Gole: 0:1 - 61' P. Andrzejewski, 1:1 - 74' M. Pietrzycki, asysta P. Czeremcha

Żółte kartki: K. Prymaka, K. Czykier (Sudovia), A. Słoma, J. Kabelis (Pogranicze)
Czerwona kartka: 30' M. Białoboki

Skład Sudovii: A. Doroszczyk, M. Bondar, M. Białoboki, P. Kołnierowicz (46' S. Jagielski), K. Prymaka, P.Hołownia (72' Ł. Niedzielko), M.Grajewski, M. Łukaszewicz, K. Daniluk (56' M.Pietrzycki), P. Czeremcha (82' K. Czykier), D. Marcinowicz

A już w najbliższą sobotę czeka nasz bardzo trudne wyjazdowe spotkanie na mecz z Piastem Białystok. Odbędzie się ono dość nietypowo w Tykocinie o godz. 11:00. Zapraszamy!!!